- CANON

Цена
€24 96 / 48 82 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | Canon PIXMA PRO-200 |
| Цвят | Grey |
| Брой страници | up to 595 photos in 10x15 cm or 96 in A3+ size |
| Обем, ml | 12.6 ml |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Grey |
| Цвят | Grey |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | Консумативи за мастилоструйни принтери |
| Тегло | 0.04кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Сив |
| Капацитет (страници) (pages) | 7700 |
| Обем (ml) | 13 |
| Съвместима серия принтери | Canon PIXMA G серия |
| OEM код | 4219C001AA |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.04кг |
Оригинален касет Canon CLI-65 GY – Сиво мастило за PIXMA принтери
Получете превъзходни сиви нюанси и детайлни черно-бели разпечатки с оригиналния касет Canon CLI-65 GY. Създаден за принтери Canon PIXMA, този сив цвят осигурява плавни преходи и реалистични изображения.
Ключови Предимства
- Оригинално качество Canon — Гарантирана съвместимост и надеждна работа с принтерите Canon PIXMA.
- Наситени сиви тонове — Постигане на неутрални сиви нюанси и подобрена дълбочина в черно-бели и цветни снимки.
- Дълготрайни резултати — Системата ChromaLife100+ осигурява устойчиви на избледняване разпечатки до 100 години.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Сив |
| OEM код | 4219C001AA |
| Тип мастило | Багрилно |
| Мулти-пак | Не |
Какво има в кутията
- 1x касет Canon CLI-65 GY
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






